Ugrás a fő tartalomra

8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.


+36 84 346 581 +36 84 310 414

Hírek


2024. máj. 13.
Intézmény
 • Siófoki SZC Hikman Béla Szakképző Iskola

A Hikmanosok nyerték a Somogy Vármegye értékeiről szóló marcali vetélkedőt

A Hikmanosok nyerték marcali Berzsenyi Dániel Gimnáziumban péntek délután megrendezett, Somogy Vármegye értékeiről rendezett vetélkedőt.

A Hikmanosok nyerték a Somogy Vármegye értékeiről szóló marcali vetélkedőt

A Berzsenyi Dániel Gimnázium aulájában rendezték meg péntek délután a Somogy Vármegye értékeiről rendezett vetélkedőt. A megmérettetésen hét csapat vett részt, általános és középiskolák képviseletében.

A versenyt nagyszerű teljesítménnyel a Siófoki SZC Hikman Béla Szakképző Iskola csapata nyerte.

A csapat tagjai: Sohler Judit, Szabó Dorina és Tinusz Máté Márk. Felkészítőjük: Tüttőné Linha Katalin és Tálosné Ujságh Zsuzsanna.

Képek ITT!

Gratulálunk!

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


 Campust létesít Siófokon a Debreceni Egyetem

Campust létesít Siófokon a Debreceni Egyetem

Siófokon jön létre a Debreceni Egyetem legújabb campusa, amely DE Siófok Campus néven működik majd. Az új egység létrehozásáról szóló megállapodást pénteken írták alá. A Siófok Város Önkormányzatával és a Siófoki Szakképzési Centrummal kötött megállapodások nyomán Debrecen, Hajdúböszörmény, Nyíregyháza és Szolnok után Siófokon létesül a Debreceni Egyetem legújabb campusa. Az együttműködések célja Siófok bekapcsolása a hazai felsőoktatásba. Centrumunkat Szamosi Lóránt kancellár és Horváth Péter főigazgató képviselte.

2024. máj. 17.
GL
Elballagtak végzős tanulóink

Elballagtak végzős tanulóink

A Siófoki Szakképzési Centrum öt iskolájából 437 diák ballagott el pénteken és szombaton.

2024. máj. 6.
Második helyen végzett a Hikman csapata az OSZKTV országos döntőjében

Második helyen végzett a Hikman csapata az OSZKTV országos döntőjében

Április 27-én Szombathelyen rendezték meg az Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) országos döntőjét, amelyen a marcali Hikman Béla Szakképző Iskola csapata második helyezést ért el.

2024. ápr. 29.
Intézmény


KIMIKK
Balatoni Hajózási Zrt.Balatoni KörBella Italia Restaurant SiófokDatalogicFerro-FlexFöldgázszállító Zrt.HalkerKaposi Mór Oktató KórházKatasztrófavédelemKistücsök Étterem BalatonszemesKongsberg AutomotiveMala Garden Étterem SiófokNEKAPort étterem és panzióSió Eckes - GraniniSiófok KCSióFrissZiehl-Abegg

  • SZC logo fehér
  • Siófoki Szakképzési Centrum

   8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.

  • Telefon: +36 84 346 581 +36 84 310 414

   E-mail: centrum@siofokiszc.hu

   OM azonosító: 203050

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000143


  2024Siófoki Szakképzési Centrum