Ugrás a fő tartalomra

8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.


+36 84 346 581 +36 84 310 414

Hírek


2024. máj. 6.
 • Siófoki Szakképzési Centrum
 • Siófoki SZC Krúdy Gyula Technikum és Gimnázium
 • Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola
 • Siófoki SZC Hikman Béla Szakképző Iskola
 • Siófoki SZC Baross Gábor Technikum és Szakképző Iskola
 • Siófoki SZC Mathiász János Technikum és Gimnázium

Elballagtak végzős tanulóink

A Siófoki Szakképzési Centrum öt iskolájából 437 diák ballagott el pénteken és szombaton.

Elballagtak végzős tanulóink

A Siófoki Szakképzési Centrum öt iskolájából 437 diák ballagott el pénteken és szombaton. Siófokon, Fonyódon, Balatonbogláron és Marcaliban is utoljára mentek végig a feldíszített folyosókon a tanulók. Hétfőtől már az érettségi és szakmai vizsgákon kell bizonyítaniuk.

Mindannyiuknak sok sikert kívánunk!

Galéria

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


 Campust létesít Siófokon a Debreceni Egyetem

Campust létesít Siófokon a Debreceni Egyetem

Siófokon jön létre a Debreceni Egyetem legújabb campusa, amely DE Siófok Campus néven működik majd. Az új egység létrehozásáról szóló megállapodást pénteken írták alá. A Siófok Város Önkormányzatával és a Siófoki Szakképzési Centrummal kötött megállapodások nyomán Debrecen, Hajdúböszörmény, Nyíregyháza és Szolnok után Siófokon létesül a Debreceni Egyetem legújabb campusa. Az együttműködések célja Siófok bekapcsolása a hazai felsőoktatásba. Centrumunkat Szamosi Lóránt kancellár és Horváth Péter főigazgató képviselte.

2024. máj. 17.
GL
A Hikmanosok nyerték a Somogy Vármegye értékeiről szóló marcali vetélkedőt

A Hikmanosok nyerték a Somogy Vármegye értékeiről szóló marcali vetélkedőt

A Hikmanosok nyerték marcali Berzsenyi Dániel Gimnáziumban péntek délután megrendezett, Somogy Vármegye értékeiről rendezett vetélkedőt.

2024. máj. 13.
Intézmény
Második helyen végzett a Hikman csapata az OSZKTV országos döntőjében

Második helyen végzett a Hikman csapata az OSZKTV országos döntőjében

Április 27-én Szombathelyen rendezték meg az Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) országos döntőjét, amelyen a marcali Hikman Béla Szakképző Iskola csapata második helyezést ért el.

2024. ápr. 29.
Intézmény


KIMIKK
Balatoni Hajózási Zrt.Balatoni KörBella Italia Restaurant SiófokDatalogicFerro-FlexFöldgázszállító Zrt.HalkerKaposi Mór Oktató KórházKatasztrófavédelemKistücsök Étterem BalatonszemesKongsberg AutomotiveMala Garden Étterem SiófokNEKAPort étterem és panzióSió Eckes - GraniniSiófok KCSióFrissZiehl-Abegg

  • SZC logo fehér
  • Siófoki Szakképzési Centrum

   8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.

  • Telefon: +36 84 346 581 +36 84 310 414

   E-mail: centrum@siofokiszc.hu

   OM azonosító: 203050

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000143


  2024Siófoki Szakképzési Centrum