Ugrás a fő tartalomra

8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.


+36 84 346 581 +36 84 310 414

Hírek


2024. ápr. 29.
Intézmény
 • Siófoki SZC Hikman Béla Szakképző Iskola
 • Siófoki Szakképzési Centrum

Második helyen végzett a Hikman csapata az OSZKTV országos döntőjében

Április 27-én Szombathelyen rendezték meg az Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) országos döntőjét, amelyen a marcali Hikman Béla Szakképző Iskola csapata második helyezést ért el.

Második helyen végzett a Hikman csapata az OSZKTV országos döntőjében

Április 27-én Szombathelyen rendezték meg az Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) országos döntőjét, amelyen a marcali Hikman Béla Szakképző Iskola csapata második helyezést ért el.

A marcali fiatalok a közismereti komplex kategóriában versenyeztek, ahol magyar nyelv és irodalom, történelem, matematika-logika és digitális kultúra tárgykörben kellett számot adniuk tudásukról.

A csapat tagjai:

 • Bombosz Domonkos 2/10.b
 • Meiszterics Vivien 1/9.b
 • Tinusz Máté Márk 1/9.a

Felkészítő oktató: Pánticsné Varga Veronika

May be an image of text that says "EMLÉKLAP Siófoki SzC Hikman Béla Szakképző Iskola részére Marcali az Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny döntőjén Bombosz Domonkos, Meiszterics Vivien, Tinusz Máté Márk Komplex tantárgycsoportból tantárı elért 2. helyezésért Szombathely 2024. április 27. isee Méhész MéhészBalázs Balázs tantárgyi atantárgyiversenybizottságehnbke versenybizottság elnbke Suliszerviz Addniue 3AAy'и!TbKи' noHиФ Kónyäné Tóth KónydnéTóthMária Mária o.arszagosversemybzottságelnoke az országos versenybizottsdg elnoke Pedagógiai Intézet Nemzeti TehetségProgram Program Tehetség KANTISUNSESINNOVACTOS TAMOGAAREZELO EMBER EROFORRAS AMOGATASKE"

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőjüknek, nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


 Campust létesít Siófokon a Debreceni Egyetem

Campust létesít Siófokon a Debreceni Egyetem

Siófokon jön létre a Debreceni Egyetem legújabb campusa, amely DE Siófok Campus néven működik majd. Az új egység létrehozásáról szóló megállapodást pénteken írták alá. A Siófok Város Önkormányzatával és a Siófoki Szakképzési Centrummal kötött megállapodások nyomán Debrecen, Hajdúböszörmény, Nyíregyháza és Szolnok után Siófokon létesül a Debreceni Egyetem legújabb campusa. Az együttműködések célja Siófok bekapcsolása a hazai felsőoktatásba. Centrumunkat Szamosi Lóránt kancellár és Horváth Péter főigazgató képviselte.

2024. máj. 17.
GL
A Hikmanosok nyerték a Somogy Vármegye értékeiről szóló marcali vetélkedőt

A Hikmanosok nyerték a Somogy Vármegye értékeiről szóló marcali vetélkedőt

A Hikmanosok nyerték marcali Berzsenyi Dániel Gimnáziumban péntek délután megrendezett, Somogy Vármegye értékeiről rendezett vetélkedőt.

2024. máj. 13.
Intézmény
Elballagtak végzős tanulóink

Elballagtak végzős tanulóink

A Siófoki Szakképzési Centrum öt iskolájából 437 diák ballagott el pénteken és szombaton.

2024. máj. 6.


KIMIKK
Balatoni Hajózási Zrt.Balatoni KörBella Italia Restaurant SiófokDatalogicFerro-FlexFöldgázszállító Zrt.HalkerKaposi Mór Oktató KórházKatasztrófavédelemKistücsök Étterem BalatonszemesKongsberg AutomotiveMala Garden Étterem SiófokNEKAPort étterem és panzióSió Eckes - GraniniSiófok KCSióFrissZiehl-Abegg

  • SZC logo fehér
  • Siófoki Szakképzési Centrum

   8600 Siófok, Kálmán Imre Sétány 3.

  • Telefon: +36 84 346 581 +36 84 310 414

   E-mail: centrum@siofokiszc.hu

   OM azonosító: 203050

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000143


  2024Siófoki Szakképzési Centrum